طراحی تخصصی وبسایت و سئو و بهینه سازی / 09132293870 / 09129313870
  برخی از امکانات ما

تاريخ ثبت : ۹ تير ۱۳۹۱ ساعت ۲۱ و ۴۷ دقیقه

ارسال و دریافت اس ام اس
پنل اس ام اس شرکت باز اس ام اس ، با فعال شدن عضویت شما، یک شماره منحصر به فرد به شما تخصیص می دهد که شما از طریق این شماره می توانید اس ام اس های خود را به صورت فردی و گروهی ارسال نموده و یا اس ام اس های ارسال شده به این شماره را از طریق شرکت باز اس ام اس دریافت نمایید.
 
   
رابط کاربر سریع، ساده و آسان
پنل اس ام اس شرکت باز اس ام اس یک رابط کاربر سریع، ساده و دوست داشتنی را در اختیار شما قرار می دهد تا از لحظات توسعه کسب و کار خود لذت ببرید! همین شاید برای توضیح این سادگی کافی باشد که شما می توانید از طریق این پنل :
• در عرض کمتر از یک دقیقه به 1000 نفر با نام شخصی آنها اس ام اس بفرستید.
• در عرض 10 ثانیه یک عضو جدید به اعضای دفترچه تلفن خود بیافزایید.
• با یک کلیک پنل را به گونه ای تنظیم نمایید که اس ام اس های تبریک و تسلیت کلیه رخدادهای سال را به تمام اعضای دفترچه تلفن شما یا گروه های خاصی از آن ارسال نماید و ...
 
گزارش کامل اس ام اس های ارسالی
شما حق دارید از وضعیت ارسال 1000 اس ام اس ارسالی خود مطلع شوید، آیا گیرنده ها، اس ام اس شما را دریافت نموده اند، اس ام اس شرکت باز اس ام اس به شما این امکان را می دهد که گزارش کاملی از اس ام اس های ارسالی خود را مشاهده نمایید.
 
 
ارسال اس ام اس در آینده
می خواهید اس ام اس ی را در روز شنبه سه ماه آینده، ساعت 11:30 دقیقه صبح به شخصی ارسال نمایید. یا تبریک های تولد تمامی دوستان خود را از هم اکنون آماده ارسال نمایید، نگران نباشید شرکت باز اس ام اس به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد، با یک تیک ساده شما می توانید به سادگی اس ام اس های را برای ارسال در آینده آماده نمایید. پنل اس ام اس شرکت باز اس ام اس موتور زمانبد همیشه بیداری دارد که گوش به فرمان دستورات شما در همه حال فعال خواهد بود.
 
 
ارسال اتوماتیک اس ام اس براساس قوانین تعریف شده شما
• می خواهید وقتی شخصی به شماره شما عدد 1 را ارسال نمود، اطلاعات معرفی شرکت شما برای ایشان ارسال گردد.
• یا در قبال ارسال عدد 2 اطلاعات محصولات شما برای ارسال کننده فرستاده شود.
• یا می خواهید کسانی که عدد 3 را به شماره شما ارسال می نمایند در دفترچه تلفن شما افزوده شده و در گروه شرکت کنندگان در قرعه کشی قرار گیرند.
• ممکن است بخواهید یک نظر سنجی اس ام اس ی برگزار کنید.
• و یا در نهایت ممکن است ایده های متفاوتی برای اس ام اس های خود داشته باشید که اکنون به ذهن ما نرسیده است.
برای تمام این نیازمندی ها، شما می توانید از تعریف قوانین ساده در پنل اس ام اس شرکت باز اس ام اس استفاده نمایید. این قوانین بعد از تعریف به صورت اتوماتیک اجرا خواهند شد.
 
 
ارسال اتوماتیک اس ام اس در رخدادهای مهم
دیگر شما هیچ رخدادی را فراموش نخواهید کرد! و مشتریان شما از احساس مسئولیت و زمان شناسی شما خشنود خواهند بود، به کسی نگویید، ما با یک تیک ساده این مسئولیت را به عهده خواهد گرفت. شرکت باز اس ام اس در تمامی رخدادهای مهم سال تولد حضرت علی، عید فطر، نوروز و ... اس ام اس های متناسبی را با نام شخصی افراد از طرف شما ارسال خواهد نمود.
 
 
ارسال اتوماتیک اس ام اس تبریک تولد
باز کافی است فقط یک تیک بزنید، باز اس ام اس به تمام اعضای دفترچه تلفن شما که تاریخ تولد معتبری دارند، از طرف شما یک پیام تبریک شایسته ارسال خواهد نمود، مشتریان شما از اینکه در روز تولدشان به یادشان بودید، راضی خواهند بود.
 
 
ارسال هوشمند اس ام اس گروهی
می خواهید به 1000 نفر از اعضای دفترچه تلفن خود با عنوان و نام آنها اس ام اس بفرستید مثلا: جناب آقای مهندس رضایی ....، خانم دکتر افشار.... و .... چه باید کرد، باز اس ام اس به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد به صورت هوشمند اس ام اس های شما را شخصی سازی کرده و ارسال می نماید.
 
 
پاسخ اتوماتیک به اس ام اس های دریافتی
در صورت تنظیم شما، سیستم به تمامی اس ام اس های دریافتی پاسخ اتوماتیک آماده شده شما را ارسال خواهد نمود.
 
 
ارسال اتوماتیک اس ام اس دریافتی به تلفن همراه شما
در صورت خواست شما، تمامی اس ام اس های دریافتی به شماره تلفن همراهی که مشخص نموده اید به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.
 
 
امکان زدن چند برچسب بر اعضای دفترچه تلفن
شما می توانید اعضای دفترچه تلفن خود را در گروه های مختلف با برچسب های که بر روی آنها می زنید طبقه بندی نمایید، مثلا یک شخص می تواند هم در گروه مشتریان ویژه شما و هم در گروه مشتریان خانگی و تجاری قرار گیرد. این کار به سادگی قابل انجام خواهد بود.
 
 
قابلیت ایمپورت و اکسپورت اعضای دفترچه تلفن
احتمالا شما اعضای دفترچه تلفن خود را در نرم افزاری مثل outlook یا نرم افزارهای مدیریت ایمیلی مثل جیمل و یاهو جمع آوری نموده اید. ما به شما زحمتی نخواهیم داد، با اکسپورت فایل های مناسب از این نرم افزار و با چند کلیک می توانید تمام دفترچه تلفن خود را وارد پنل باز اس ام اس نمایید، در ضمن در صورتیکه قصد گرفتن خروجی شماه ها از پنل شرکت  داشتید، با اکسپورت اعضای دفترچه تلفن خود آنها را می توانید  منتقل نمایید.
 
 
خرید اعتبار ارسال اس ام اس به صورت آنلاین
شما می توانید اعتبار مورد نیاز خود را از طریق کارت های عضو شتاب به صورت برخط خریداری نمایید، در هر زمان شبانه روز که باشید، بخش فروش اعتبار اس ام اس شرکت  در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، برای ارائه سرویس در خدمت شما خواهد بود.
 
 
امکان ارسال پيام کوتاه منطقه ای , محله ای در استان تهران
در اين روش شما ميتوانيد بر اساس نام محله – نام خيابان و يا بر اساس کدپستي دلخواه خود ارسالهاي هدفمندتری داشته باشيد . روشهاي قديمي تبليغات که بر اساس يک رنج خاص پيش شماره انجام ميپذيرفت ديگر کاربردي ندارند و جای خود را به سرويس های ارزش افزوده ای همچون " سرويس ارسال پيام کوتاه منطقه ای , محله ای در استان تهران " داده اند .
شما نير به راحتي ميتوانيد اين نوع تبيلغات را در سطح استان تهران به صورت هدفمند داشته باشيد .
پس از انتخاب محدوده ( بر اساس کدپستي يا نام خيابان و...) سفارش شما انجام خواهد پذيرفت و فايل پيام های ارسالي به صورت کامل شامل " زمان ارسال ، تاريخ ارسال ، شماره فرستنده و شماره های مخاطب دريافت کننده در محدوده مورد نظر " تقديم حضور شما خواهد شد تا امکان بررسي نهايي نيز برای مشتري فراهم باشد .
 
 
سرويس ارسال پيام کوتاه بر اساس کدپستی , شهری در ساير استانها
در اين روش شما ميتوانيد بر اساس يکي از موارد زير ارسال هدفمند داشته باشيد :
• ارسال بر اساس پيش شماره موبايل خاص در شهر يا استان
• ارسال بر اساس کدپستي خاص در محله – منطقه – شهر يا استان
• ارسال بر اساس نام شهر به موبايل های دائمي و اعتباری همراه اول
اين سرويس همينک جديدترين سرويس ارسال هدفمند در ساير استانهای کشور ميباشد که مخاطبان خاص خود را دارد و جايگاه بسيار مطلوبي در امر تبليغات مراکز پوشاک ، مراکز خريد ، مراکز خدماتي مسافرتی و... در شهرها ی مختلف دارد .
شما نيز ميتوانيد با استفاده از اين سرويس به معرفي خدمات و محصولات خود در منطقه يا محل هاي خاص بپردازيد .
 
سرويس بانک شماره موبايل مديران ، پزشکان ، طلا فروشان و...
با خريد هر يک از بانکهای موجود " بانک موبايل مديران ، پزشکان ، طلا فروشان و... " نياز خود را برای ارسالهای گروهی برطرف نماييد .